Uroda

Moda na Wielkanoc


Niezależnie od wieku, w tym roku postaw na sukienki sięgające nad kolana! W modzie są obecnie kolorowe stroje i buty na wysokich obcasach – wykorzystaj to podczas ciepłych świąt Wielkanocy!

Nasza pierwsza propozycja (widoczna na pierwszym zdjęciu – głównym) dotyczy sukienki w kolorze białym i kości słoniowej. Zaletą tej sukienki jest wygoda, ponieważ wszyta w pasie gumka samoistnie dopasowuje się do ciała i nie krępuje ruchów. Jej kolor wspaniale podkreśla kolor skóry, a prostota pozwala na dowolne dopasowanie dodatków (na zdjęciu do prawego obojczyka przypięty jest sztuczny kwiatek). Do tego ubrania dobrze pasować będą balerinki. Koszt stroju: ok 300 złotych.

Kolejna nasza propozycja to styl kobiet nowoczesnych, chcących podkreślić swoją osobowość. Do tego świetnie się nada kolorowa sukienka w kropki lub posiadające subtelne pigmenty w materiale. Taki materiał świetnie się będzie komponować z żakietem w szarym lub fioletowym kolorze. Na pierwszym zdjęciu na dole widać modelkę ubraną w żółtą sukienkę z szarym żakietem – jest to świetny pomysł na wielkanocny ubiór. Jak widać, za ozdobę robi głównie pasek oraz torebka, jednak eleganckie kobiety mogą założyć także łańcuszek oraz małe kolczyki. Koszt stroju: ok 400 złotych.

Na trzecim zdjęciu widać z kolei wyrazistą niebieską sukienkę ozdobioną żółtym bezrękawnikiem. Jest to propozycja przede wszystkim dla młodszych koleżanek, gdyż bez wątpienia taki ubiór rzuca się w oczy i podkreśla młodość. To połączenie nie wymaga dodatkowych ozdób, gdyż całość dopełni pasek w kolorze zielonym. Zwróćmy jednak uwagę, by buty nie przykuwały wzroku – obuwie musi być zatem w kolorze skóry. Koszt stroju ok. 450 złotych.

Kobiety ceniące tradycyjne stroje mogą założyć sukienkę w kratę, jednak dla nowoczesnego wyglądu warto uzupełnić strój w kabaretki lub rajstopy w kratę. W tak ciemnym stroju (jak na zdjęciu na dole) talię podkreśli zwykła żółta wstążka. Nie należy do tego nakładać bransoletek, bo całość okaże się zbyt ciężka wizualnie. Koszt stroju: ok. 300 złotych.

Ostatni strój dedykowany jest kobietom odważnym, gdyś jest to sukienka bardzo krótka. Możemy użyć sukienki letniej, jednak pamiętajmy o dobrze dobranym żakiecie. Koszt ok. 200 złotych.

Uroda
Olej z nasion konopi do włosów