Uroda

Jaki kolor paznokci jest najmodniejszy tej jesieni?


Paznokcie to ważny element ubioru – stanowią niemal biżuterię i uzupełniają nasz strój. Chcesz być na czasie ze wszystkimi nowymi trendami? Lubisz czuć się modna? Zainteresuje Cię zapewnie informacja o najmodniejszych kolorach jesieni 2012…na paznokciach!

Zasada numer jeden jesiennych paznokci – to dobór koloru lakieru do karnacji. Dobieraj kolor nie do ubioru, ale do typu urody, jaki reprezentujesz. Obecnie modne jest malowanie paznokci w odmienny kolor, niż cały nasz ubiór danego dnia.

Wśród najbardziej popularnych są lakiery we wszelkich odmianach błękitu i koloru granatowego. Możesz wybrać także granatowe lakiery z rozświetlającymi drobinkami, które świetnie pasują paniom opalonym. Do koloru granatowego pasuje zlota biżuteria.

Młodszym kobietom proponujemy paznokcie w kolorach pastelowych – bananowe, turkusowe, różowe lub zieleń. Takie odcienie możemy ze sobą łączyć, tworząc na paznokciach kolorowe wzory. Jest to dobry wybór dla kobiet z jasną cerą.

Mocna zieleń także jest na czasie! Zielone paznokcie dobrze komponują się z ciemniejszą karnacją. Jeśli na zielony lakier decyduje się osoba z karnacją jasną lub porcelanową, wówczas garderoba powinna być dobrana w ciepłych barwach.

Niezmiennie na paznokciach króluje czerwień i szarość. W tym sezonie jednak postaw na wzorki – namaluj na paznokciach pionowe paski lub jakiś estetyczny wzorek np. kwiatek. Jeśli malujesz paznokcie na czerwono, wzorki powinny być czarne. Jeśli paznokcie są szare – wzorki powinny być kolorowe.

Drastyczna zmiana wyglądu nastąpi, gdy pomalujesz paznokcie czarnym lakierem. Na takie kolory decydują się głównie kobiety z mocnym charakterem. Pamiętaj, że czarny lakier stosujemy tylko, gdy nasz strój pasuje do rockowego stylu. Takie paznokcie powinny być równe i gładkie. Nie maluj paznokci na czarno, jeśli są krótkie, lub nierówne!

Uroda
Olej z nasion konopi do włosów