Diety

Dieta Davida Kirscha


David Kirsch to ulubieniec nowojorskich gwiazd. Najznamienitsi artyści proszą znanego dietetyka o poradę i przygotowanie indywidualnego programu odbudowy ciała. Ty także możesz poczuć się jak nowojorska gwiazda i wypróbować tej diety!

Metodę Kirscha ceniły m.in. Heidi Klum i Liv Tyler. Jest to pełen program, obejmujący nie tylko zmiany w diecie, ale również ćwiczenia. Aby dieta Kirscha zadziałała, należy ćwiczyć 90-minut dziennie. Trening rozpoczynamy już po śniadaniu i wykonujemy trening kardio. Po obiedzie jest czas na trening siłowy, a po kolacji ćwiczenia spalające tłuszcz (np. jogging). Należy je konsekwentnie wykonywać do końca diety.

Sama dieta jest dość prosta do opanowania. Wystarczy z diety usunąć 4 produkty:
– ziemniaki
– ryż
– makaron
– pieczywo.

Wszystkie te produkty zastąpione zostały gotowanymi warzywami oraz sałatą. Zwykłe kotlety zamieniamy na ryby i drób. Na deser jemy świeże owoce, głównie truskawki, kiwi i porzeczki.

Według Kirscha, żadna dieta nie może być skuteczna bez suplementów diety. Jego dieta wbogacona została w koktajle proteinowe (szczególnie poleca te z własnej linii). Możesz je jednak wykonać sama w domu lub zakupić w specjalnym sklepie z suplementami diety dla sportowców.

Dieta trwa od 2-tygodni do czasu uzyskania zadowalającej sylwetki.

Najważniejsze zasady diety zostały właśnie przedstawione. Trzymając się ich możesz mieć pewność, że pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, ale zachowasz tak ważną masę mięśniową. Poprawisz kondycję i zmniejszysz obwód bioder i kilka centymetrów.

Nie decyduj się na dietę Kirscha, jeżeli nie lubisz ćwiczeń. Ćwiczenia to element diety i nie możesz z nich rezygnować.

Przykładowy jadłospis diety Kirscha

Śniadanie: omlet z białek + kanapka z grahamki i chudej szynki + zielona herbata
II śniadanie: jogurt waniliowy + garść truskawek + zielona herbata
Obiad: pieczone szaszłyki wieprzowo-warzywne + sok owocowyPodwieczorek: koktajl proteinowy + dowolny owoc cytrusowy
Kolacja: sałatka warzywana + kawałek smażonej ryby morskiej + niesłodzona herbata

fotografia przedstawia Davida Kirscha
żr. Davidkirschwellness.com

Diety
Dieta na trądzik
Diety
Dieta beztłuszczowa
Diety
Dieta buraczana