Zdrowie

Jak urozmaicić życie w łóżku?


Seks to ważny element życia kobiety. Każda z nas stara się, by zbliżenie z partnerem było doznaniem zapierającym dech w piersiach. Jeśli czujesz, że Twoje życie erotyczne stało się ostatnio monotonne, spróbuj jednego z naszych tricków i baw się dobrze!

Zacznijmy od kwestii uwodzenia. Pamiętasz na co zwracał uwagę Twój partner gdy się zapoznawaliście? Oczywiście zauroczyłaś go wyglądem: fryzurą, makijażem, strojem. Warto powrócić do starych przyzwyczajeń – nawet nie dla partnera, ale przede wszystkim dla własnego, dobrego samopoczucia. Przed spotkaniem z partnerem zadbaj o paznokcie, zrób peeling całego ciała, wydepiluj miejsca, które tego wymagają… Wybierz strój, który odsłoni nieco Twojego ciała. Przygotuj jego ulubioną bieliznę lub zaskocz go odważnym strojem. Najbardziej uwodzące części ciała kobiety to biust, pupa, nogi i oczy – warto, byś je pokazała i podkreśliła (oczy możesz pomalować np. czarną kredką).

Idąc do łóżka możesz wejść w rolę, w którą nigdy wcześniej nie odważyłaś się wcielić. Strój może Ci w tym pomóc. Możesz stać się: diablicą, aniołem, bizneswoman, pokojówką, króliczkiem playboya, policjantką, pielęgniarką albo stewardessą. Szybkość stosunku oraz rodzaj pieszczot możesz dobrać według temperamentu danej postaci. Na mężczyzn, oprócz dobranej bielizny, działają gesty – tak więc będąc policjantką, możesz rozkazującym tonem kazać mu np. zdjąć bieliznę itp.

W sypialni liczą się eksperymenty

Skoro dotychczasowe zbliżenia stały się monotonne, rozejrzyj się za nowymi pozycjami seksualnymi. Jeśli wstydzisz się o tym porozmawiać ze swoim partnerem, po prostu zrób to sama! Wybierz taką pozycję, w której będziesz dominą i sama będziesz kontrolować tempo stosunku. Jeśli jednak masz wrażenie, że już wszystkiego spróbowaliście, to zaproponuj mu zabawę ręce przy sobie. Polega ona na pieszczeniu się za pomocą wszystkich części ciała, oprócz rąk. Zabawa ta puszcza wszelkie wodze fantazji, gdyż kochankowie odkrywają nowe rodzaje dotyku.

Jednym z nowych doświadczeń może być polaroid w łóżku. Uwiecznianie własnego aktu seksualnego może być dla ciebie cenną wskazówką, bo w końcu spojrzysz na siebie z boku. Na zmianę dawajcie sobie aparat i pozujcie do zdjęć według własnych wskazówek. Prawdopodobnie wasze zdjęcia zostaną później spalone lub wylądują w niszczarce do papieru, jednak zabawa z polaroidem może być dla was niezwykle podniecająca.

Jeśli nigdy nie robiłaś tego na ślepo – zrób do dzisiaj! Każ partnerowi zawiązać Ci oczy i dominować w stosunku, ale w sposób jaki Ty lubisz. Niech wykonuje Twoje ulubione ruchy i układa Cię w wygodnych pozycjach. Zarówno jego aktywność, jak i pieszczoty, będziesz odczuwała wtedy o wiele wyraźniej. Inną grą może być rób to co ja. Polega to na zwykłym małpowaniu gestów, ale może być cenną nauką tego, co lubisz Ty oraz Twój partner. Możesz go w ten sposób nauczyć pieszczot, które chcesz by wykonywał częściej na Tobie. Przykład: zrób mu krótki masaż (ok. pół minuty), całuj po szyi, głaszcz wzdłuż boków i każ mu zrobić to samo. Nie bądź jednak zaskoczona tym, co chciałby on, byś zrobiła jemu – bądź odważna!

Jeśli lubisz nosić halki lub jedwabne podkoszulki, to podczas stosunku możesz dla odmiany zostawić górną część swojego stroju. W fazie podniecenia Twoje sutki będą widoczne na tle koszulki, co będzie wyglądało jeszcze bardziej zmysłowo.

Ostatnią na dziś radą jest – WYJDŹ Z ŁÓŻKA. Zrób to w łazience, w kuchni, na schodach, na podłodze przed kominkiem, w aucie itp. Być może zmiana miejsca pozwoli wam na odkrycie w sobie nowej nutki, do której częściej będziecie chcieli wracać.

Pomóż mu się zrozumieć

Mężczyzna potrafi stanąć na głowie, aby pomóc partnerce w osiągnięciu orgazmu. Choćby mocno się starał, to bez Twojej pomocy niczego nie dokona. Pomóż mu w poznaniu swojego ciała i otwarcie powiedz co lubisz. Pozwól swojemu partnerowi wygłaskać, wycałować i posmakować każdego skrawka Twojego ciała. Jeżeli partner całuje Twoje ciało, to miejsca najbardziej wrażliwe lub ulubione możesz pokazać np. szybszym oddechem lub rozpoczęciem pieszczenia własnych piersi. To najbardziej widowiskowy dowód, że lubisz pieszczoty w danym miejscu – a fakt jak pięknie wyglądasz w tym momencie, zachęci go do częstszych i intensywniejszych pieszczot tych sfer, gdyż będzie chciał stale oglądać ten widok.

Nie zmuszaj się do danej pozycji albo pieszczot, jeżeli nie sprawia Ci to przyjemności, albo jest bolesne (bądź niewygodne). Mów jasno, jeżeli dana pozycja jest dla Ciebie uciążliwa. Nie przekazuj jednak tej informacji w sposób negatywny albo odpychający – bądź wrażliwa i zachęć partnera do zmiany.

A Ty co robisz, by urozmaicić swoje życie intymne? Czekamy na wasze pomysły!

Zdrowie
Błonnik – dlaczego tak bardzo jest nam potrzebny?