Uroda

Makijaż w kilka sekund!


Niemożliwe? A jednak – na pokazach mody się sprawdza. Istnieje 5 tricków, dzięki których dzienny makijaż zmieni się w wieczorowy. Nie wierzysz? Wybróbuj sama!

Makijaż oczu

Aby oko zyskało efekt wyrazistości, wystarczy namalować wzdłuż linii rzęs czarną kreskę. W ten sposób optycznie nadasz swoim rzęsom gęstości, a spojrzenie stanie się bardziej zmysłowe. Najlepsze eyelinery to takie, które składają się z pędzelka i tubki z płynem. Możesz kreskę wykonać tradycyjną kreską – pamiętaj tylko, by dokładnie ją wystrugać.

Makijaż policzków

Matowy przez cały dzień makijaż, wieczorem warto rozświetlić. Efekt ten uzyskasz za pomocą rozświetlającego różu do twarzy w pudrze, bądź kremie. Nakładasz go według zasad zależnych od kształtu twarzy (osobny artykuł znajdziesz TUTAJ) na policzki i skronie.

Makijaż ust

Wieczór to odpowiedni moment, by się zrelaksować i wypocząć. Wychodząc z domu nie zapominaj o czerwonej szmince – w tym sezonie znów wraca do łask! Nałożysz ją dwoma pociągnięciami szminki na górnej i dolnej wardze.

Zmiana fryzury

Długie włosy łatwiej jest wymodelować, gdyż możesz z nimi zrobić niemal wszystko – koki, warkocze, loki…Z krótkimi jest nieco gorzej. Uniwersalnym sposobem na zmianę fryzury jest…OPASKA. Wystarczy nałożyć na głowę kolorową opaskę, pasującą kolorem do stroju, a Twój wygląd nabierze nowoczesności.

Opalone ciało

Jak opalić całe ciało w kilka sekund? Nic bardziej prostego! Zaopatrz się w balsamy samoopalające w sprayu – obecnie na rynku znajduje się wiele tego typu preparatów, które w przeciągu chwili zamienią Twoją bladą skórę w brąz.

Uroda
Olej z nasion konopi do włosów